Menu

Digital Tools for Distance Learning

Would you like to have it in your language?
Please note that this is machine translation and some mistakes are possible.

Type of the event: Workshop/training

Online or offline: Online

Main theme/focus: digital competence for educators

Main theme/focus: Basic Digital Skills
Other

Date time start: 23/03/2020 12:00

Date time end: 23/03/2020 14:00

Number of hours: 2

Country: Ukraine

Region: Kyiv city

City/Town: Kyiv

Organisation: Kyiv National University of Culture and Arts

Address of the event: Konovaltsia str., 36

Url of the event: http://knukim.edu.ua/

Social media: https://www.facebook.com/events/535263497186352/

Tag or keywords: #knucaalldigitalweek #dcomfra

Responsible (trainer/organizer): Maryna Tolmach

Email of the organiser: kn.knukim@gmail.com

Phone of the organiser: +380996055222

Target Group: Trainers/teachers

Number of participants: 20

Short description of the event:

Цифрові інструменти дистанційного навчання

Тренер: Марина Толмач, викладач кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ

Серія тренінгів “Digital Skills for University Staff”, започаткованих в рамках проекту dComFra, призначена для працівників закладів освіти.

Цього року кампанія ALL DIGITAL Week була запланована на 23-29 березня. Але 2020-ий рік поставив перед нашим суспільством нові виклики, тому Цифровий тиждень КНУКіМ став «digital by default», адже у зв’язку з карантином всі заходи проводились в онлайн-форматі.

Кампанія 2020 фокусувалась на різних темах, зокрема навчанні протягом усього життя для вдосконалення цифрових компетенцій, сприянні медіаграмотності та критичному мисленню, побудові довіри до технологій через розвиток навичок кібербезпеки та безпеки в Інтернеті тощо.

23 березня кафедра комп’ютерних наук провела тренінг для викладачів у форматі відеоконференції – «Цифрові інструменти дистанційного навчання».

Під час тренінгу в умовах карантину учасники обговорили та візуалізували уявлення й очікування від дистанційного навчання, довідались про сервіси пакету Google Suite for Education та можливості його використання в Університеті культури, протестували кілька інтерактивних інструментів освітньої гейміфікації, а також корисні можливості Google Classroom для навчання студентів.

Крім цього, для викладачів було створено онлайн-курс «Цифрові інструменти дистанційного навчання» на платформі Google Classroom. У межах курсу науково-педагогічні працівники отримали доступ до упорядкованого переліку посилань і матеріалів, що допомогло зорієнтуватись у виборі інструментів залежно від фахових потреб, виконати практичні завдання, накопичити бали, скласти фінальне тестування та отримати сертифікат.

Кафедра комп’ютерних наук ФІПіКБ продовжує працювати над поглибленням рівня цифрової грамотності викладачів і студентів Університету культури, що є однією з цілей проєкту Erasmus+ «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens».

Photos from the event:

The event is: Completed